Подушка дитяча Come-For Едвайс Меморі Кідді

Come-For
P001
596,00
грн.
З малих років, коли хребет вашої дитини ще формується, подбайте про його правильну поставу. Під час сну в цьому допомагають правильні аксесуари, наприклад подушка Едвайс Меморі Кідді.

Конструкція виробу передбачає спеціальний валик, що забезпечує здорову підтримку шийної зони, тому ваша дитина завжди буде прокидатися відпочившою і в бадьорому настрої.

Наповнювач подушки ViscoMemory - м'який матеріал з «ефектом пам'яті», адаптується під контури шиї і голови дитини. Секрет наповнювача криється в полімерах, що реагують на масу і тепло сплячого. ViscoMemory вирішує завдання за рахунок своєї здатності повторювати форму контурів тіла щоразу, коли дитина приймає нову позу уві сні. Особлива структура наповнювача у вигляді мікропористих камер дозволяє ефективно позбавлятися від зайвої вологи і пропускати повітря, забезпечуючи дитині повноцінний комфорт.

В комплекті з виробом ви одночасно купуєте і знімний чохол з трикотажу, який захищає як від раптових, так і від природніх щоденних забруднень. Догляд за чохлом не завдасть вам ніякого клопоту - досить делікатного прання при 40 градусах і ваша подушка знову має свіжий вигляд.
Вас можуть зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Номер телефону
Адреса доставки товару
Примітки та коментарі
Payment method
Made on
Tilda