Наматрацник Come-For Протект Класичний

Come-For
491,00
грн.
Якщо Ви шукаєте простий і легкий у використанні наматрацник, який буде надійно оберігати ваш улюблений матрац від різних забруднень - представляємо наматрацник Протект класичний.

Відчутний комфорт наматрацника Протект забезпечує теплозберігаюче наповнення - сінтепон, що запобігає появі пилового кліща завдяки гарній циркуляції повітря. Другим шаром виступає силіконізоване волокно, що дарує відчуття пружності.

Одним з переваг такого наматрацника є екологічно чисті матеріали, так чохол наматрацника виконаний з 100% -го natural матеріалу - бязі, яка славиться відмінною гігроскопічністю, хорошою воздухопроникною здатністю і легкістю у догляді (легко прасується без відпарювання). Зручно і те, що, зупинивши свій вибір на наматрацнику Протект класичний, Ви маєте можливість підібрати його за необхідними для себе розмірами: від односпального (80х190 см) до двоспального (180х200 см).

Ви легко зможете надягнути і зафіксувати цей наматрацник самостійно завдяки наявності зручних гумок-фіксаторів, розташованих по кутах виробу.

Можливий будь-який розмір.
Вас можуть зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Номер телефону
Адреса доставки товару
Примітки та коментарі
Payment method
Made on
Tilda